Uprzejmie informujemy, że piąta edycja konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" została objęta Patronatem Honorowym Wicepremiera, Ministra Gospodarki - Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa Agencji Rynku Rolnego - Radosława Szatkowskiego.

Nowości

Czwartek, 17 października 2013

Babeczki Kopce Kreta i Drożdżowe z konfiturą owoce leśne

We wrześniu 2013 r. do bogatej oferty Babeczek Dr. Oetkera dołączyły dwie nowości: Babeczki Kopce Kreta oraz Babeczki Drożdżowe z konfiturą owoce leśne. Znane i lubiane przez konsumentów smaki ciast zostały przygotowane w nowej, wygodnej formie, która w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność wśród polskich gospodyń. Małymi porcjami deseru w postaci babeczek łatwo jest dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Dr. Oetker jest twórcą kategorii babeczek w proszku na polskim rynku i jej liderem z blisko 50-procentowym udziałem . W portfolio producenta znajduje się obecnie 13 ich rodzajów, a co roku przygotowywane są nowe propozycje, spotykające się z uznaniem konsumentów.

Babeczki Kopce Kreta i Drożdżowe z konfiturą owoce leśne to najnowsza propozycja producenta. Uproszczone przygotowanie, komplet niezbędnych składników i łatwa instrukcja dają gwarancję kulinarnego sukcesu. Babeczki to wygodne w jedzeniu pojedyncze porcje ciasta, dlatego świetnie sprawdzą się podczas przyjęć, spotkań w gronie przyjaciół, otoczeniu rodziny, a  także w pracy.

"Babeczki to najszybciej rozwijający się segment ciast w proszku. Dr. Oetker posiada najszerszy asortyment w tej kategorii. Portfolio jest na tyle bogate, by zaspokoić różne potrzeby konsumentów" – mówi Lidia Jarocka, Product Manager w firmie Dr. Oetker.
  

Babeczki Kopce Kreta

Kopiec Kreta należy do najbardziej popularnych ciast Dr. Oetkera. Jest doceniany za smak i niezwykły, charakterystyczny wygląd gotowego wypieku. Kopce Kreta w formie babeczek zaskoczą modną formą i wygodą przygotowania.

Opakowanie Babeczek Kopce Kreta zawiera mieszankę do wypieku ciasta, sporządzenia masy śmietanowej, płatki czekoladowe oraz super mocne foremki. Starcza na przygotowanie 12 babeczek.

Babeczki Drożdżowe z konfiturą owoce leśne

To jedyne takie babeczki na rynku. Drożdżowe ciasto w połączeniu z porcją pysznej konfitury z owoców leśnych jest typowym połączeniem dla polskiej kuchni. Babeczki Dr. Oetkera to najprostsza forma jego przygotowania.

Opakowanie Babeczek Drożdżowych z konfiturą owoce leśne zawiera mieszankę do wypieku ciasta, drożdże, konfiturę o smaku owoców leśnych oraz super mocne foremki. Starcza na przygotowanie 12 babeczek.


Babeczki Kopce Kreta i Babeczki drożdżowe z konfiturą owoce leśnie są dostępne w sprzedaży od września 2013 r. w cenie ok. 7 zł za opakowanie.

Galeria

Maja Święcka

tagi: Dr. Oetker, Babeczki Kopce Kreta, Drożdżowe z konfiturą, ciasto, ciasta, wypiek, wypieki, babeczki ,

Podpis lub email (podany podczas rejestracji):
Hasło: (jeśli nie podasz hasła, przy Twoim komentarzu pokaże się numer IP.)
Dodaj swój komentarz:
podaj wynik działania 8 + 8:

Prasa Handlowa więcej »